logolucht

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki LUCHT LHZ. Wysoka jakość tego urządzenia jest jest potwierdzona wieloma certyfikatami przyznanymi przez czołowe niemieckie i światowe jednostki certyfikujące.

Oferujemy wysokiej jakości energooszczędne grzejniki akumulacyjne Lucht LHZ, piece akumulacyjne oraz grzejniki elektryczne. Posiadamy również energooszczędne grzejniki konwektorowe jak i przepływowe ogrzewacze wody. Zapewniamy dobór urządzeń, kompleksowy montaż wraz z serwisem na terenie całego kraju. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska i kieszeni użytkownika.

Grzejniki powierzchniowo-akumulacyjne marki LUCHT LHZ – najnowocześniejszy produkt w dziedzinie ogrzewania elektrycznego.
Grzejniki LUCHT LHZ zostały wyprodukowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej niemieckiej technologii.

 

KUP

Ogrzewanie elektryczne
nie musi być drogie!

Grzejniki elektryczne powierzchniowo-akumulacyjne wyróżniają się niskim kosztem eksploatacji. Liczne grono zadowolonych użytkowników potwierdza wysoką jakość naszych produktów. Warto zaznaczyć, że są one lekkie, a ich grubość nie przekracza 7 cm. Montujemy je szybko i sprawnie. Jedynie czego potrzebują to podłączenie do gniazdka elektrycznego. Nie wymagają okresowych przeglądów. Każdy model posiada wieloletnią gwarancję. To komfort, na który stać każdego.

Ochrona środowiska to nasz priorytet

Piece akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem wykorzystują nocną taryfę prądu. Uwalnianie ciepła jest sterowane poprzez precyzyjne regulatory temperatury. Brak procesu spalania powoduje, że nie dochodzi do emisji szkodliwego CO2. Wyklucza również niebezpieczeństwo zatrucia czadem. Nasze grzejniki to gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności w Twoim domu.

Alternatywa dla pieców akumulacyjnych

Grzejniki energooszczędne Lucht LHZ

Grzejniki powierzchniowo akumulacyjne – nowoczesna technologia wykorzystująca ceramiczne wkłady grzejne Magmatic®

Dzięki zastosowaniu płytek Magmatic® grzejniki LUCHT LHZ mają bardzo małe rozmiary i z powodzeniem znajdują zastosowanie w lokalach mieszkalnych, użytkowych a także użyteczności publicznej.

Magnezytowy blok akumulacyjny z podwójną izolacją

Piece akumulacyjne dynamiczne

Nowoczesne piece akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem to estetyczne i wydajne urządzenia grzewcze. Wszędzie tam, gdzie uzasadnione jest wykorzystanie dwutaryfowego licznika prądu, piece akumulacyjne dynamiczne stanowią oszczędny, bezpieczny i prosty w obsłudze system grzewczy.