logoooootlo

GRZEJNIKI AKUMULACYJNE HUGLA®

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki HUGLA®.

Elektryczne akumulacyjne panele grzewcze Hugla® są interesujące przede wszystkim ze względu na ich zdolność do szybkiego, równomiernego i ekonomicznego ogrzania każdego pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu technologii dużej powierzchni promieniowania, która efektywnie przekazuje ciepło do żeberek i na powierzchnię grzejnika zyskujemy wysoką wydajność.

 

 

KUP

Ogrzewanie elektryczne
nie musi być drogie!

Znaczne oszczędności w zużyciu energii uzyskuje się dzięki zintegrowanym płytom ceramicznym MIOLIT®, które są ładowane tylko przez około 20 minut w ciągu godziny, rozprowadzając ciepło przez pozostały czas.
Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanych ogniotrwałych ogniw glinianych, grzejniki Hugla® mogą utrzymywać ciepło dłużej niż tradycyjne grzejniki konwektorowe. Ze względu na zwiększoną powierzchnię, może to być nawet 6 razy więcej niż w przypadku innych modeli. Grzejniki Hugla® są produkowane już od 13 lat.

Wysoka jakość wykonania

Czeski produkt, niemiecka technologia

Stosujemy najnowocześniejszą technologię malowania z ciągłym ogrzewaniem na podczerwień.

Dzięki temu standardowi stale poprawia się jakość wykonania w takich obszarach, jak ochrona przed korozją i trwałość produktu. Chociaż zasada ekonomicznego ogrzewania, oparta na częściowej akumulacji i późniejszej emisji ciepła, pozostaje niezmienna, wciąż pracujemy nad poprawą regulacji i unowocześnieniem konstrukcji.