haverlandlogoall

GRZEJNIKI HAVERLAND

Oferujemy systemy grzewcze z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi dostępnymi na rynku. Zawsze jesteśmy w czołówce technologii. Wybór odpowiedniego systemu grzewczego do domu to decyzja na długie lata. Produkujemy wydajne systemy grzewcze, dzięki którym zmniejszasz zużycie energii. Nasze technologie usprawniają zarządzanie energią niezbędną do utrzymania jednorodnej temperatury, oddając ciepło do otoczenia w najbardziej równomierny sposób.

KUP

Przyczyniamy się do tworzenia bardziej zrównoważonego świata

Ekoprojekt to dyrektywa Unii Europejskiej, która ustanawia minimalne wymagania, jakie muszą spełniać produkty związane z oszczędzaniem energii, a które dzięki swojej konstrukcji dają znaczące możliwości poprawy swojego wpływu na środowisko.
We wszystkich naszych produktach zastosowaliśmy najbardziej zaawansowaną technologię, abyś mógł cieszyć się maksymalnym komfortem i zmniejszyć zużycie energii przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska.

Zaufanie naszych klientów uczyniło z nas punkt odniesienia
w ponad 30 krajach na 5 kontynentach.

Alternatywa dla pieców akumulacyjnych

Energooszczędne
grzejniki elektryczne

Haverland jest wiodącym producentem elektrycznych rozwiązań grzewczych. Nasza marka powstała w 1971 roku, od tego czasu jesteśmy pionierami najlepszych grzejników elektrycznych i systemów grzewczych. Dziś oferujemy najwyższej jakości technologię ogrzewania elektrycznego, idealną do wszystkich rodzajów pomieszczeń, w przystępnych cenach. Nasze produkty są wybieranymi grzejnikami elektrycznymi dla wielu nowych projektów budowlanych i remontowych. Za granicą dostarczamy nasze produkty do ponad 30 krajów.

Grzejniki INERZIA CONNECT – DRY STONE

Gama grzejników Inerzia Dry Stone optymalizuje efektywność energetyczną ogrzewania dużych pomieszczeń dzięki technologii suchego kamienia, wysoce precyzyjnemu termostatowi elektronicznemu i w pełni programowalnemu sterowaniu ogrzewaniem. Elementy ceramiczne wewnątrz grzejników szybko się nagrzewają i oddają ciepło z większą intensywnością niż tradycyjne grzejniki, tworząc energooszczędny sposób ogrzewania dużych i trudnych do ogrzania pomieszczeń, takich jak biura, budynki zabytkowe, wspólne klatki schodowe i pomieszczenia z wysokimi sufitami i dużymi oknami. Doskonałe właściwości zatrzymywania ciepła przez te ceramiczne bloki suchego kamienia sprawiają, że grzejniki nie pracują długo, aby utrzymać temperaturę, co przyczynia się do oszczędności energii i zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.