Zalety grzejników Lucht LHZ

certyfikaty duze

Grzejniki powierzchniowo-akumulacyjne marki LUCHT LHZ – najnowocześniejszy produkt w dziedzinie ogrzewania elektrycznego.
Grzejniki LUCHT LHZ zostały wyprodukowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnej niemieckiej technologii.
Wysoka jakość tego urządzenia jest jest potwierdzona wieloma certyfikatami przyznanymi przez czołowe niemieckie i światowe jednostki certyfikujące.

zegarki

Wybierając nasz energooszczędny grzejnik LUCHT LHZ mogą być Państwo pewni, że został wyprodukowany z troską o nasze środowisko.

Ten rodzaj ogrzewania elektrycznego – znany również jako ogrzewanie powierzchniowe – charakteryzuje się krótkim czasem nagrzewania i dużą pojemnością cieplną. Po osiągnięciu ustawionej temperatury grzejnik wyłącza się. Ceramiczne wkłady grzejne, które znajdują się bezpośrednio w obudowie grzejnika, przechowują pochłonięte ciepło i uwalniają je w sposób opóźniony czasowo. Ogrzewanie trwa przez długi czas po wyłączeniu zasilania. Dzięki temu ogrzewaniu elektrycznemu oszczędzasz pieniądze i masz przewagę zwiększonego komfortu dzięki przyjemnemu promieniowaniu i konwekcyjnemu ciepłu.

Wszechstronne
grzejniki
Lucht LHZ

Ze względu na swoją wszechstronność mogą być używane niemal wszędzie. W naszej ofercie grzejników elektrycznych znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla każdego pomieszczenia, zarówno w domu, jak i w sektorze komercyjnym, w ogrodach zimowych, domkach letniskowych itp. Grzejniki powierzchniowo akumulacyjne można łatwo podłączyć do standardowego gniazdka elektrycznego 230V.

  • 15 lat gwarancji na grzejnik / 2 lata gwarancji na elektronikę
  • Dostępne różne moce i rozmiary, 500W-3000W
Lucht LHZ Diamant
zalety lucht lhz

Specjalna konstrukcja obudowy (50% konwekcja / 50% promieniowanie) – kanały wentylacyjne, 6 krotnie większa powierzchnia oddawania ciepła,

zalety lucht lhz

MAGMATIC® – ceramiczne wkłady grzejne o wysokiej retencji ciepła (zwróć uwagę na wagę grzejnika, która świadczy o jego pojemności cieplnej)

zalety lucht lhz

Sterowanik DSM – cyfrowy termostat programowalny z możliwością sterowania aplikacją LHZ

zalety lucht lhz

Łatwa instalacja – każdy grzejnik posiada przewód zasilający z wtyczką

zalety lucht lhz

Nie jest wymagana instalacja kotła, instalacji c.o., kotłowni

zalety lucht lhz

Technologia redukcji szumów

zalety lucht lhz

Czujnik otwartego okna

zalety lucht lhz

Ustawienie przeciwzamrożeniowe termostatu

zalety lucht lhz

Montaż na ścianie, stojakach lub rolkach

zalety lucht lhz

Malowane proszkowo, wysokiej jakości białą emailą

zalety lucht lhz

Grzejniki „Slimline” – głębokość 70 mm

zalety lucht lhz

100% sprawności

zalety lucht lhz

Bezpieczne, czyste i łatwe w obsłudze

zalety lucht lhz

Nie wymagają konserwacji

zalety lucht lhz

Dostępne w dowolnym kolorze z palety Ral

Badania - Laboratorium SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH

Badanie w temperaturze otoczenia 5°C i temperaturze pokojowej 21°C przy wymianie powietrza wentylacyjnego w komorze testowej 1,0/h10.

 

Norma badawcza – opracowanie własne

Plytki szamotowe Lucht

CERAMICZNE PŁYTKI MAGMATIC®

Komfort cieplny zapewnią Państwu wysokiej jakości elementy grzejne zatopione w płytkach akumulacyjnych MAGMATIC® wykonanych ze specjalnej ceramiki (wysoka retencja ciepła). Dzięki dużej objętości ceramicznych wkładów, wypełniają one cały rdzeń grzejnika i ciepło przekazywane jest równomiernie na zewnętrzną obudowę. Po osiągnięciu zadanej temperatury następuje odłączenie grzejnika od zasilania – ale jego działanie trwa nadal poprzez promieniowanie powierzchnią obudowy oraz konwekcję zapewnioną przez specjalne wykonane na grzejniku kanały konwekcyjne.

KS Rippenblech

KANAŁY KONWEKCYJNE I PROMIENIOWANIE

Opatentowana konstrukcja obudowy grzejnika elektrycznego Lucht LHZ decyduje o jego przewadze konkurencyjnej. Każdy kanał jest napawany na korpus grzejnika, dzięki takiej konstrukcji tworzą się liczne, zamknięte przestrzenie wentylacyjne służące do szybkiego przekazywania ciepła z płytek ceramicznych do pomieszczenia. Jednocześnie powierzchnia oddawania ciepła i promieniowania cieplnego zwiększa się aż 6 krotnie.

TT KS heatdiagram e

OSZCZĘDNOŚĆ

Użytkowania grzejnika powierzchniowo – akumulacyjnego wynika z jego budowy, użytych technologii i zaawansowanego sterowania jego pracą. Pobrana do ogrzewania energia elektryczna jest wykorzystana w optymalny sposób, aby zapewnić Państwu komfort cieplny w parze z niskimi kosztami eksploatacji. Grzejnik powierzchniowo – akumulacyjny pobiera energię jedynie przez około 6-8 godzin w ciągu doby. ( dla porównania konwektor klasyczny potrzebuje około 14 godzin , klasyczny piec akumulacyjny około 10 godzin).

madeingermany jpg png

TRWAŁOŚĆ

Grzejnika powierzchniowo - akumulacyjnego LUCHT LHZ zapewnia wykonanie go w niemieckiej fabryce, która od 30 lat zajmuje się tworzeniem elektrycznych systemów grzewczych i ma w tym obszarze bogate doświadczenie. LUCHT LHZ udziela 15 letniej, pisemnej gwarancji na elementy grzejne urządzenia.

https://smartcontrol.lucht lhz.de/

PEŁNA KONTROLA I STATYSTYKI

Wykorzystanie aplikacji internetowych LHZ APP pozwala na monitorowanie temperatury w naszym domu praktycznie z każdego miejsca na Ziemi przy pomocy np. smartfona czy tabletu który w obecnej dobie każdy posiada przy sobie.

smarte steuerung hand app

WYGODA

Inteligencja sterowania ogrzewaniem polega na dostosowaniu temperatury w pomieszczeniu do naszych potrzeb, trybu życia oraz charakteru pomieszczenia (salon, sypialnia, pokój gościnny). Grzejniki LUCHT LHZ „uczą się” naszych upodobań temperaturowych w ciągu doby i pomagają oszczędnie wykorzystać energię elektryczną, a co za tym idzie minimalizować koszty ogrzewania. Multisterownik DSM umożliwia łączenie się z grzejnikiem za pośrednictwem aplikacji Lucht LHZ i ustawianie scenariuszy temperaturowych oraz przegląd zużycia energii i kosztów ogrzewania

CZUJNIK OTWARTEGO OKNA

CZUJNIK OTWARTEGO OKNA

Grzejniki ze sterownikiem DSM wyposażone są w czujnik otwartego okna i przy nagłym obniżeniu temperatury odłączają ładowanie na czas wietrzenia pomieszczenia.

KS

ELEGANCJA

Wykonania obudowy grzejnika powierzchniowo - akumulacyjnego LUCHT LHZ i szeroka gama wykonań (różne wymiary) pozwala dobrać grzejnik do każdego praktycznie pomieszczenia – czy jest to nowoczesne czy zabytkowe budownictwo.

TT KS design

DESIGN

To seria grzejników powierzchniowo – akumulacyjnych LUCHT LHZ dla klientów o specjalnych wymaganiach co do wzornictwa. Bogata oferta barw i deseni na pewno zaspokoją Twoje oczekiwania. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

certyfikaty duze

BEZPIECZEŃSTWO

Staranne wykonanie grzejnika LUCHT LHZ i wysokie reżimy bezpieczeństwa wymagane w UE sprawiają że użytkowanie jego jest w 100 % bezpieczne. Nie ma zagrożenia pożarem ani porażeniem użytkownika prądem elektrycznym, nie emituje do atmosfery żadnych szkodliwych substancji.