Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru, sprzedaży i montażu elektrycznych urządzeń służących do ogrzewania pomieszczeń. Pierwsze elektryczne systemy grzewcze zostały przez nas zainstalowane już na początku lat 90-tych.

W swoim dorobku posiadamy setki realizacji ogrzewania: w mieszkaniach nowych oraz w zabytkowych kamienicach, domach jednorodzinnych, halach przemysłowych, kościołach, obiektach komercyjnych etc.

Grzejniki i piece zainstalowane przez nas pracują wydajnie i bezawaryjnie przez wiele lat.

W swojej pracy korzystamy z urządzeń sprawdzonych marek, wiodących w Polsce i na świecie.

Przedstawicielstwo w Polsce: LUCHT LHZ, Haverland, Hugla, Anapont

 

Nasze grzejniki lub piece akumulacyjne, które sprzedajemy lub montujemy wykonane są w 98% z materiałów, które można poddać recyklingowi a ich produkcja jest realizowana przy użyciu energii ze źródeł odnawialnych.

W swojej działalności szczególna wagę przykładamy ochronie naszego środowiska, dlatego też wspólnie z naszym partnerem Enea S.A. prowadzimy projekt wprowadzania na rynek ekologicznych źródeł ciepła. 

Wspomagamy Miasto Poznań poprzez obsługę beneficjentów programu KAWKA BIS, którym pomagamy w doborze i zainstalowaniu optymalnego dla nich systemu grzewczego i likwidacji tzw. „kopciuchów”, czyli pieców opalanych paliwami stałymi i ropopochodnymi.