Ogrzewanie elektryczne

Dotacje “Czyste Powietrze 2024” czyli jak skorzystać z Programu na Ogrzewanie Grzejnikami Akumulacyjnymi

There is nothing to show here!
Slider with alias none not found.

Dotacje “Czyste Powietrze 2024” 

czyli jak skorzystać z Programu na Ogrzewanie Grzejnikami Akumulacyjnymi

W 2024 roku program “Czyste Powietrze” kontynuuje swoją misję poprawy jakości powietrza w Polsce, oferując wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chcą zmodernizować swoje systemy grzewcze. W ramach programu “Czyste powietrze” dofinansowanie na zakup i instalację ekologicznych urządzeń grzewczych można uzyskać pod warunkiem, że grzejniki które chcemy zainstalować,  znajdują się na liście zielonych urządzeń. W tym artykule skupimy się na grzejnikach akumulacyjnych marki Lucht i HJM, które są doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą skorzystać z programu “Czyste Powietrze”.

Na czym polega program “Czyste Powietrze”?

Program “Czyste Powietrze” jest rządową inicjatywą mającą na celu poprawę jakości powietrza poprzez wymianę starych, nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze. Program oferuje dofinansowanie na zakup i instalację urządzeń grzewczych, a także na prace związane z termomodernizacją budynków, co przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://czystepowietrze.gov.pl

Ogrzewanie grzejnikami akumulacyjnymi marki Lucht LHZ i HJM

Grzejniki akumulacyjne to jedno z najefektywniejszych i najbardziej ekologicznych rozwiązań grzewczych dostępnych na rynku. W programie “Czyste Powietrze” szczególnie polecane są grzejniki akumulacyjne marki Lucht i HJM, które znajdują się na liście zielonych urządzeń.

Nasze grzejniki  można na liście ZUM znaleźć w kategorii “ogrzewanie elektryczne” i podkategorii  ” Inne ogrzewanie elektryczne”.

Jak skorzystać z programu “Czyste Powietrze”?

Aby skorzystać z dotacji w ramach programu “Czyste Powietrze”, należy wykonać kilka kroków:

 

  1. **Złóż wniosek:** Zaloguj się na stronie programu “Czyste Powietrze” i wypełnij formularz wniosku  o dotację https://czystepowietrze.gov.pl.

 

  1. **Wybierz urządzenie:** Wybierz grzejniki akumulacyjne marki Lucht lub HJM, które znajdują się na liście zielonych urządzeń. Upewnij się, że urządzenia spełniają wszystkie wymagania programu.

 

  1. **Instalacja:** Po zatwierdzeniu wniosku zleć instalację wybranych grzejników akumulacyjnych certyfikowanemu instalatorowi.

 

  1. **Odbiór dotacji:** Po zakończeniu instalacji i spełnieniu wszystkich wymogów programu, otrzymasz dotację na pokrycie części kosztów związanych z zakupem i instalacją urządzeń.

Podsumowanie

Program “Czyste Powietrze 2024” to doskonała okazja do modernizacji systemu grzewczego w Twoim domu, jednocześnie dbając o środowisko. Wybór grzejników akumulacyjnych marki Lucht i HJM, które są efektywne energetycznie, ekologiczne i bezpieczne, pozwala nie tylko obniżyć koszty ogrzewania, ale także skorzystać z atrakcyjnych dotacji. 

Nie zwlekaj, już dziś zadbaj o czyste powietrze i komfort cieplny swojego domu! Szczegółowe informacje na temat programu i wnioskowania o dotację znajdziesz na stronie Czyste Powietrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *